O nas

SKY LEGAL EU jest najstarszą firmą działającą na rynku europejskim zajmującą się odzyskiwaniem odszkodowań lotniczych w imieniu pasażerow.

 

Spośród innych firm oferujących podobne usługi na rynku polskim, wyróżnia nas to, że posiadamy zaplecze wysoko wykwalifikowanych prawników europejskich. 

 

Oferujemy profesjonalną, finansowo dostępną usługę w zakresie odzyskiwania odszkodowań od linii lotniczych, czy to za opóżnione loty, odwołane loty czy odmowę przyjęcia na pokład.  

 

Nasz profesjonalizm jest znany w środowisku przewoźników z którymi mamy ustabilizowane procesy odszkodowawcze, jak również wydeptaną ścieżkę procesów sądowych. 

 

W przeciwieństwie do innych firm, jako jedyni walczymy o Twoje prawa przed sądem, a czasem wszczynamy egzekucję komorniczą przeciw przewoźnikowi.  

 

Codziennie nasi pracownicy wywalczają odszkodowania dla setek pasażerów.  

 

Zdajemy sobie sprawę, że linie lotnicze aby uniknąć odpowiedzialności i nie wypłacać odszkodowań pasażerom uciekają się do kreatywnych, często niezgodnych z prawdą wymówek, dlatego Tobie jako pasażerowi trudno będzie wywalczyć odszkodowanie w pojedynkę.   Jeśli chcesz być profesjonalnie reprezentowany przez ludzi z doświadczeniem w odzyskiwaniu odszkodowań nie tylko w Polsce ale całej Europie, zdaj się na nas. 

 

Jesteśmy po to aby ułatwić Ci życie i odzyskać co Ci się prawnie należy.

Wszystko to bez wstępnych opłat. Po wygranej pobieramy prowizję, o której możesz poczytać w naszych warunkach serwisu.